სმარტ ტელევიზორი LG 43UQ75003LF (43", 3840 X 2160)
ფასი - 1089
- ბრენდი:LG
- მოდელი:43UQ75003LF
- დიაგონალი:43 inches
- ტიპი:IPS
- გაფართოება:3840 x 2160 pixel
- განახლების სიხშირე:50 Hz / 60 Hz
- განათების ტიპი:Direct LED
- ხედვის კუთხე:178° / 178°
- ზედაპირი:90.88 %
- ოპ.სისტემა(OS):WebOS
- სისტემის ინტერფეისი:Smart TV
- პროცესორის ტიპი:a5 Gen5 AI Processor 4k
- ბირთვების რაოდენობა:4
- ქსელი:LAN, Wi-Fi, Wi-Fi Direct , DNLA
- ტუნერი:Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-S
- დაკავშირება:USB 2.0 X 1, HDMI X 2, Ethernet RJ45 X 1
- დინამიკები:2 X 10 W
- ზომა სადგამით:973x611x187 mm
- ზომა სადგამის გარეშე:973x572x85 mm
- წონა სადგამით:8.1 kg
- წონა სადგამის გარეშე:8 kg
- ჩამოკიდების ზომა:200 X 200 mm