SMART ტელევიზორი LG 50UQ81003LB (50", 3840 X 2160)
ფასი - 1479 1827
- ბრენდი: LG
- მოდელი: 50UQ81003LB
- ტიპი: ტელევიზორი
- ეკრანის დიაგონალი: 50" (127 სმ)
- გაფართოება: 4K UHD (3840 x 2160)
- Smart TV: კი
- ტიპი: Direct LED
- ციფრული TV: DVB-T2/C/S2
- VESA მხარდაჭერა: 200 x 200 მმ
- ავტომატური გამორთვა: დიახ
- სუბტიტრების მხარდაჭერა: დიახ
- Google Assistant: დიახ
- Apple Airplay მხარდაჭერა: დიახ
- კადრების განახლების სიხშირე: 60 Hz
- HLG ტექნოლოგია: დიახ
- განათების ტიპი: Active HDR
- გამოსახულების პროცესორი: AI α5 Gen5 4K
- სკალირება: 4K Upscaling
- HDR-ის მხარდაჭერა: HDR10 Pro
- ხმის გამომავალი სიმძლავრე: 20 W