SMART ტელევიზორი LG 50UQ75003LF (50", 4K 3840 X 2160)
ფასი - 1229
- ბრენდი: LG
- მოდელი: 50UQ75003LF
- ეკრანის დიაგონალი: 50" (127 სმ)
- გაფართოება: 4K UHD (3840 x 2160)
- Smart TV: კი
- TV Tuner: DVB-T2/C/S2
- CI + 2.0 / CI + 1.4
- დამატებითი მახასიათებლები: ტელეტექსტი
- სუბტიტრების მხარდაჭერა
- DLNA მხარდაჭერა
- Miracast მხარდაჭერა
- Simplink (HDMI CEC) მხარდაჭერა
- LG ThinQ მხარდაჭერა
- Airplay მხარდაჭერა
- ვიდეო:კადრების განახლების სიხშირე: 60 Hz
- HDR10 Pro
- HLG ტექნოლოგია
- სკალირება: 4K Upscaler
- გამოსახულების პროცესორი: α5 Gen5 AI Processor 4K
- ხმა:ხმის გამომავალი სიმძლავრე: 20 W